Haber Detayı
29 Haziran 2009 - Pazartesi 00:00
 
Yamandan İstişare Toplantıları
Başkan Cemil Yaman bu tür toplantıların beli zaman dilimlerinde yapılacağını belirterek Dilovasına hizmet yapmak için herkesle görüşeceklerini Dilovası için fikir alışverişinde bulunacaklarını söyledi
GÜNCEL Haberi
Yamandan İstişare Toplantıları

 

Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman, göreve geldiği günden beri zaman zaman Dilovası’nda bulunan sivil toplum kuruluşları, kanaat öderleri, kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, Dilovası Organize Sanayi Yöneticileri ve üyeleri ile Milli Eğitim Müdürlüğü, Okul Müdürleri ile araya gelerek Dilovasının mevcut yapısını masaya yatırıyor.

Başkan Yaman İlk toplantısını Dilovası Sivil Toplum Kuruluşlarının başkan ve yöneticileri ile İkinci toplantısını Dilovası Müftülüğü ve Camii imamları ile yaptı. Başkan Cemil Yaman bu tür toplantıların beli zaman dilimlerinde yapılacağını belirterek Dilovasına hizmet yapmak için herkesle görüşeceklerini Dilovası için fikir alışverişinde bulunacaklarını söyledi.

Geçtiğimiz Cuma günü Dilovası’nda bulunan okul müdürleri ve Dilovası İlçe Milli Eğitim Müdürü ile bir araya gelerek, Dilovasının eğitim alanındaki acil sorunları tartışıldı.

Kaynak: (H.D.) - Haber Dilovası Editör:
Etiketler: yamandan, istişare, toplantıları
Yorumlar
Haber Yazılımı