Haber Detayı
23 Haziran 2009 - Salı 00:00
 
Tavşancıl Stadı yenilenecek
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman ile birlikte Tavşancıl Stadı’nda incelemelerde bulundu.
GÜNCEL Haberi
Tavşancıl Stadı yenilenecek

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman ile birlikte Tavşancıl Stadı’nda incelemelerde bulundu. Halen 3. Lig maçlarının oynandığı Tavşancıl Stadı’nı gezen Başkan Karaosmanoğlu, stadın yenilenmesinde Büyükşehir olarak destek sunacaklarını söyledi. Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Büyükşehir olarak sporun her branşına desteğimiz sürüyor. Kocaeli’deki spor tesislerinin yenilenmesi ve yenilerinin yapılması konusunda, Türkiye’ye öncülük edecek konuma geldik’’ dedi.
 
 
STATTA İNCELEME YAPTILAR

Yeni düzenlemeyle Dilovası Belediyesi sınırlarına dahil olan Tavşancıl beldesinde hizmet veren 2 bin 500 seyirci kapasiteli Tavşancıl Stadı, yaz aylarında elden geçirilecek. Çalışmalar kapsamında stadın zemini, soyunma odaları ve tribünleri yenilenecek. Başkan Karaosmanoğlu, bu yenileme çalışmalarında Büyükşehir olarak, Dilovası Belediyesi’ne katkı sağlayacaklarını söyledi.
Kaynak: (H.D.) - Haber Dilovası Editör:
Etiketler: tavşancıl, stadı, yenilenecek
Yorumlar
Haber Yazılımı