Haber Detayı
02 Mayıs 2009 - Cumartesi 20:09
 
OVAM Tıp Merkezi açıldı
OVAM Tıp Merkezi Dilovası Cumhuriyet mahallesi Bağdat caddesinde açıldı
ÇEVRE-SAĞLIK Haberi
OVAM Tıp Merkezi açıldı

Sahipliğini Op.Dr. Hasan Kalkan, Op.Dr. Erhan Çıplaklıgil ve Dr. Ahmet Şener'in yaptığı OVAM Tıp Merkezi Dilovası Cumhuriyet mahallesi Bağdat caddesinde açıldı. OVAM Tıp Merkezi`nde saglık branşlarından başka 3 tane de ameliyathane bulunmakta.

 
 

Sahipliğini Op.Dr. Hasan Kalkan, Op.Dr. Erhan Çıplaklıgil ve Dr. Ahmet Şener?in yaptığı OVAM Tıp Merkezi Dilovası Cumhuriyet mahallesi Bağdat caddesinde açıldı. İş dünyası ve protokolün bir araya geldiği açılış çok kalabalık oldu. Açılış Kurdelasını Kocaeli Vali Yardımcısı Metin Yahşi, Dilovası Kaymakamı Hasan Göç, Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman, İl Sağlık Müdürü Dr.Hasan Aydınlık ve Op.Dr.Hasan Kalkan yaptı. Açılıştan sonra kurban kesildi ve tıp merkezinin odaları gezildi.

Dilovası?nda böyle bir sağlık merkezi açtıkları için mutlu olduklarını belirten Op.Dr. Hasan Kalkan, ?İnsanlarımız acil durumlarda sıkıntı çekiyorlardı. Biz OVAM Tıp Merkezi?ni hizmete sokarak bu sıkıntılara son vermek istedik. Amacımız uzman kadromuzla insanlarımızın tedavilerini sorunsuz bir şekilde yaparak, sağlıklarına kavuşturmaktır? dedi.
 
SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı ile anlaşmalı olan OVAM Tıp Merkezi?nde Acil, Dahiliye, Kadın Doğum, Diş, Genel Cerrahi, Ortopedi bölümleri ve 3 adet de ameliyathane bulunmakta.
Kaynak: (H.D.) - Haber Dilovası Editör:
Etiketler: ovam, tıp, merkezi, açıldı
Yorumlar
Haber Yazılımı