Haber Detayı
16 Kasım 2013 - Cumartesi 00:03
 
Nifak Tohumları Ekiliyor
MHP Dilovası Teşkilatı'ndan 200 kişinin istifasını Dilovası İlçe Başkanı Aslan Sazak tarafından...
SİYASET Haberi
Nifak Tohumları Ekiliyor

MHP Dilovası Teşkilatı'ndan 200 kişinin istifasını yalanlayan Dilovası İlçe Başkanı Aslan Sazak, “Ülkücülere darbe yapılmak isteniyor ancak darbeyi ülkücüler yapar” dedi

MHP Dilovası İlçe Teşkilatı 200 kişinin istifa haberleriyle çalkalandı. İstifa haberleri ilçe teşkilatını ve partiyi çılgına çevirdi. Telefonla ulaştığımız MHP Dilovası İlçe Başkanı Aslan Sazak, ilçe teşkilatından 200 kişinin istifa ettiği yönündeki haberler üzerine gazetemize açıklamalar yaptı. Sazak, istifa haberlerine çok sert biçimde yanıt verdi, partiden 200 kişinin istifa etmediğini söyledi.

DARBEYİ ÜLKÜCÜLER YAPAR

İlçe başkanı Aslan Sazak, “Partimizde istifa söz konusu değildir. Dilovası'nda MHP teşkilatına yönelik saldırılar yapılıyor. Teşkilatımıza yönelik darbe yapılmak isteniyor. Ancak şu çok iyi bilinmelidir ki, eğer darbe yapılacaksa bunu ülkücüler yapar” diyerek çıkan haberlerin asılsız olduğunu söyledi.

UZUNOK YAPIYOR

Konuşmasının devamında kendilerine istifa başvurusunun da ulaşmadığına dikkat çeken Sazak, “Bu haberlerin Metin Uzunok tarafından yapıldığını biliyoruz. Hiç kimseye partimizi yıprattırmayız. Metin Uzunok Partimize Nifak Tohumları Ekiyor. Aday olmadığı için bu tür şeyler yapıyor. Sonuçta bu bir yarıştır. Artık bunu hazmetmesi lazım. İlçe teşkilatımızla uğraşmaktan vazgeçsin” açıklamasını yaptı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, Dilovası, Teşkilatından, 200, kişinin, istifasını, Dilovası, İlçe, Başkanı,
Yorumlar
ir.png" style="height:92px; width:250px" />

Haber Yazılımı