Haber Detayı
07 Ocak 2014 - Salı 01:43
 
Koç 'D-100 Yolunu Kpatırım'
Çayırova Belediye Başkan adayı Timur Koç, göreve geldiğinde ilk işinin Çayırova’nın sınır adaletinin sağlanması için çalışmalara başlamak olacağını söyledi.
SİYASET Haberi
Koç 'D-100 Yolunu Kpatırım'

Koç, “Çayırova’nın sınırlarının değişmesi için gerekirse tek başıma D-100 karayoluna çıkar tek başıma eylem yaparım” dedi.

İki dönem Çayırova Belediye Başkanlığı görevini yürüttüğünü, bu dönemde önemli hizmetlere imza attığını ifade eden ve Çayırova’nın geleceği için Çayırova halkından oy ve destek istediğini söyleyen Timur Koç, “  Çayırova’nın bir sineması, halkın rahat gezip dolaşacağı sosyal tesisleri yok. Nüfusu 100 bine dayanan Çayırova’nın terminal binası bulunmuyor. CHP Belediyeciliği göreve başladığı anda bu sorun çözüme kavuşturulacak” açılaması yaptı.

Çayırova’nın Sınırları Değişecek

Çayırova’nın ilçe olmasının ardından toprak dağılımının adaletsiz yapıldığına vurgu yapan Timur Koç, Çayırova’nın gerçek sınırlarına kavuşması için mücadele edeceklerini söyledi.

Koç açıklamasına şöyle devam etti: , “ İlçemizin gerçek sınırlarını tekrar kazanacağız. İlçemizin ovası bir yerde tepesi bir yerde kaldı. Gebze bizim sınırlarımızı ihlal etti. AK Parti ile bizim sınırlarımızı aldı. Bu konuyu başkan seçildiğimde Başbakan’a ileteceğim. Çayırova’nın hak ettiği sınırları alabilmesi için gerekirse ya tek başıma çıkıp, ya da Çayırova halkı ile birlikte D-100 karayolunu kapatacağım. Bu konuda Demokratik hakkımızı sonuna kadar kullanacağız. ”

 “Birinci vazifemiz ilçedeki sınır sorununu çözmektir. Bizden sonra gelen AK Parti’li yöneticiler Çağdaşkent Toplu Konut Projesi’ni ne yazık ki sakat bıraktı. Önüne çöp döktüler. Çayırova’nın kaderini değiştirmemiz lazım. Belediye binasını biz yaptı ve üç yılda bitirdik. Bunlar 5 yılda tamirini bile bitiremediler.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çayırova, Belediye, Başkan, adayı, Timur, Koç, göreve, geldiğinde, ilk, işinin,
Yorumlar
Haber Yazılımı