Haber Detayı
23 Nisan 2009 - Perşembe 00:00
 
DÜNYA NIN EN KOMİK ÖLÜMLERİ
İşte Onlar
GÜNCEL Haberi
DÜNYA NIN EN KOMİK ÖLÜMLERİ

TongueDünya nın en komik ölümleri
Bir laf vardır. Ölümün de hayırlısı olsun derler. Dünya üzerinde o kadar ilginç ölümler gerçekleşiyor ki şaşırıp kalıyorsunuz. Ölmenin 1001 Komik Yolu isimli kitap, gerçekten de birbirinden ilginç ölüm şekillerini sunuyor. İşte kitapta yer alan ilginç ölümlerden bazıları...
Bu ne biçim kanıt!
Hampshire dan Michael Toye yakın bir dostuna beyaz ispirtonun yanıcı bir madde olduğunu kanıtlamak için kendini bir bagajın içine hapsederek üstüne beyaz ispirto döktü. Şaşkın adamın bedeni bir anda alev alınca yanarak can verdi.
Paraşütü unuttu!
Gökyüzü dalışı yapan tecrübeli hava akrobatı Ivan McGuire 1988 yılında Kuzey Carolina da 3 bin metreden yapacağı atlayışı görüntülemek için harekete geçti. 3 bin metre yükseklikten kendini boşluğa bıran McGuire. Kamerasını unutmamıştı ama maalesef paraşütünü unutmuştu. Doğal olarak yere çakılarak öldü.
Drenajzede!
59 yaşındaki Kaliforniyalı, havuzun drenaj borusuna kapılınca canından oldu. Havuzun boşaltım kanalındaki 300 lbs lik çekim gücüyle bir anda neye uğradığını şaşıran talihsiz adamın ince bağırsakları dışarı fırlamış bile olabilir.
Çiğ tavuk öldürdü!
Henri M Bongo isimli tavuk hırsızı Kamerun daki bir vukuatında çaldığı tavukları çiğ çiğ yemesi için zorlandı. Tavukların tüyünden ve kemiklerinden dolayı boğulan hırsız çiğ tavuktan öldü.
Katil tabutlar!
Fransa da cenaze görevlisi olan Marc Bourjade, tabutların tepesine düşmesiyle can verdi. 1982 yılında gerçekleşen olay sonrasında Bourjade ın ölü bedeni de üzerine düşen tabutlardan birine konarak toprağa verildi.
Kendini kuruttu
Kurutma makinasının azizliğine uğarayan Ray Washbrook makinanın içine sıkışmış pamukları temizlemek için sanayi tipi kurutma makinasının içine girdi. Yaklaşık 20 dakika 110 derece ısıda dönen zavallı adam hemen oracıkta can verdi.
Kaynak: (H.D.) - Haber Dilovası Editör:
Etiketler: dünya, nin, komik, ölümleri
Yorumlar
Haber Yazılımı