Haber Detayı
07 Ocak 2014 - Salı 11:30
 
Dilovası Hastanesinin Atamaları Yapıldı
AK Parti İl Başkanı Mahmut Civelek haftalık basın toplantısında Dilovası Hastanesi hakkında açıklamalarda bulundu.
ÇEVRE-SAĞLIK Haberi
Dilovası Hastanesinin Atamaları Yapıldı

 ‘17 ARALIK’TAN SONRA OYLARIMIZ ARTTI’

Konuşmasının bir bölümünde parti içi çalışmalardan bahseden Civelek, “Çarşı esnaf ı ile ayrı ayrı toplantılar yaptık. Bölge bölge istişare üyelerimiz ve esnaflarla dar çerçevede 10 – 15 kişilik toplantılar yaptık. Çok faydalı oldu. Bir sebeple partiye soğuklaşmış, kendisini soğuk hisseden isimlerle çok güzel kaynaşmalar sağladık. Yeni yıla ilçe başkanları toplantısı ile başladık. Her ilçeyi değerlendirdik. 103 aday adayı var 12 ilçede. Ben de geciktiğine katılıyorum. Japonya ziyareti öncesi beklediğimi söylemiştim. Dönüşünden birkaç gün sonra açıklama yapılsa 10 gün yapar. Teslim tarihi 18 Şubat diye düşünülürse çok gecikme yok. Üst kurul fikirleri oluşturmuş durumda. Son aşama Başbakan’ın adayları belirleme aşamasıdır. Benimle birlikte kapanan belediyelerde başkanlık yapan isimler ve eşleri ile bir toplantı yaptık. Başka bir partinin eski isimleri ile böyle bir toplantı yapacaklarını düşünmüyorum” dedi.

İLİMİZDEKİ SAĞLIK YATIRIMLARI

Civelek ulusal gündemin ardından yerel gündeme dair açıklamalarda bulundu. Kentte devam eden sağlık yatırımları hakkında bilgi veren Civelek, “Kocaeli Devlet Hastanesi ihalesine itiraz süresi bugün bitiyor. İtiraz olmazsa yakın zamanda temel atma işlemine geçilir. Cephanelik’e kurulacak bölge hastanesinde prosedür işlemleri devam ediyor. Başbakan yeşil alanın arttırılmasını istemişti. Açılış bayramı ile birlikte oranında temelinin atılacağını düşünüyorum.  Kandıra Devlet Hastanesi’nde inşaat işlemi bitti. Yolu yapılır yapılmaz 1 ay içerisinde hizmete girecek.

DİLOVASI HASTANESİ

Dilovası’ndaki hastanenin atamaları yapıldı. Yol ve doğalgaz işlemleri yapılacak. Şubat sonu gibi hizmete açılır. Gebze Fatih Devlet Hastanesi’nin 7 Kasım’da ihalesi gerçekleştirildi. Temel atma aşamasına girdi” sözleri ile devam eden hastane çalışmalarının son durumlarını paylaştı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, İl, Başkanı, Mahmut, Civelek, haftalık, basın, toplantısında, Dilovas
Yorumlar
Haber Yazılımı