Haber Detayı
19 Eylül 2013 - Perşembe 17:22
 
Dalkılıç'tan Kaymaka Şahin'e Ziyaret
CHP'nin Dilovası belediye Başkan adayı Ercan Dalkılıç ve beraberinde ki heyet ile Dilovası'na yeni atanan Kaymakam Hulusi Şahin'i makamında ziyaret ederek hoş geldin dedi.
SİYASET Haberi
Dalkılıç'tan Kaymaka Şahin'e Ziyaret

Ercan Dalkılıç’ın yanı sıra Dilovası CHP İle Başkanı İsmail Kaya, CHP İlçe Gençlik kolları Başkanı Murat Can ve Dilovası Demokrat Parti eski İlçe Başkanları Kasım Salihoğlu ve İrfan Ertürk’te hazır bulundu. Sıcak ve samimi bir hava içerisinde gerçekleşen ziyarette Dilovası konuşuldu

 DALKILIÇ DİLOVASI’NI ANLATTI

 Dalkılıç’tan Dilovası’nın geçmiş mazisini dinleyen Dilovası’nın yeni Kaymakamı Hulusi Şahin, Dilovası insanlarının çok sıcak olduğunu söyledi. Dilovası Kurucu Belediye Başkanı Ercan Dalkılıç Dilovası’nın bin bir zorluklar ile kurulduğunu, yazacak kalemi olmayan bir belediyeden şimdi koca bir kent çıktığını anlattı. Kurucu Başkan Dalkılıç ve beraberindekiler Kaymakam Şahin’e başarı dileklerini sunduktan sonra Dilovası’ının yarınları için her türlü mücadeleye açık olduklarını söylediler.

 DİLOVASI BÜYÜK POTANSİYELE SAHİP

 Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Dilovası İlçesinin yeni Kaymakamı Hulusi Şahin, Dalkılıç ve beraberindekilere teşekkür etti. Kaymakam Şahin Dilovası’nın büyük bir potansiyele sahip olduğunu Türkiye’nin ana kalbi olan şehirlerden biri olduğunu söyledi. Kaymakam Şahin Dalkılıç’ın adaylığı konusunda başarılar dilerken. İktidar ve muhalefetle iyi diyalog kurup İlçenin menfaati için elinden geleni yapacağını söyledi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHPnin, Dilovası, belediye, Başkan, adayı, Ercan, Dalkılıç, beraberinde, ki, hey
Yorumlar
Haber Yazılımı