Haber Detayı
30 Ağustos 2017 - Çarşamba 15:23
 
154 Nolu Kooperatif Diliskelesi Spora Sponsor Oldu
Diliskelesi Spor kulübü S.S. 154 Nolu Dilovası Organize Sanayi Bölgesi Kamyon ve Tır Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi sponsorluğuyla çifte bayram yaşıyor.
SPOR Haberi
154 Nolu Kooperatif Diliskelesi Spora Sponsor Oldu

Geçtiğimiz 2 yıl üst üste şampiyon olarak Süper Amatör lige çıkarak dikkatleri üzerine çeken Diliskelesi Spor bir süredir ekonomik sıkıntılarla boğuşuyordu.

Diliskelesi Spor kulübü S.S. 154 Nolu Dilovası Organize Sanayi Bölgesi Kamyon ve Tır Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi sponsorluğuyla çifte bayram yaşıyor.

GENÇLERİN YANINDA OLACAĞIZ

S.S. 154 Nolu Dilovası Organize Sanayi Bölgesi Kamyon ve Tır Motorlu Taşıyıcılar Kooperatif başkanı Osman AKTAŞ "kooperatif olarak her zaman gençlik adına yapılan her şeyin yanında olduk, olacağız. Üyelerimiz ile yaptığımız görüşmelerin ardından iki yıldır şampiyon olan amatör sporda ilklerin takımı olan Diliskelesi Spor Kulübü’yle çok değerli bir anlaşmaya imza attık. Spora katkı sağlayarak, maç deneyimiyle sporseverlerle ve gençlerle olan iletişimimizi daha ileri seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz. Bu işbirliği fırsatını sağladıkları için Diliskelesi Spor yöneticilerine teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

 

 

MÜCADELENİN SEVDAYA DÖNÜŞMESİNİ ADI

Diliskelesi Spor Kulüp başkanı Kenan YILMAZ "Diliskelesi Spor mücadelenin sevdaya dönüşmesini adıdır. Bizler çok kısıtlı imkânlarla Süper Amatör lige çıktık. Bu dönem bütçemizle burada mücadele vermemiz çok zordu. Ligden çekilme karar aşamasında ana sponsor olarak 154 Kooperatif başkanı Osman AKTAŞ abimiz tabiri caizse Hızır gibi yetişti.154 Nolu Kooperatif yöneticileri Osman AKTAŞ, Mevlüt KAYA, Metin DAŞDEMİR, kooperatif üyelerine ve isimlerini ilerde açıklayacağım diğer sponsorlarımıza desteklerinden dolayı kulübüm ve Diliskelesi mahallesi adına teşekkür ederim."dedi

DİLİSKELESİ SPORUN ŞAMPİYONLUK SERÜVENİ

2015-2016 Sezonu 2.Amatör Küme G Grubunda, 12 maç sonunda 10 Galibiyet 1 Beraberlik 1 Yenilgi ile 31 Puan Şampiyon

2016-2017 Sezonu 1.Amatör Küme B Grubunda, 20 maç sonunda 16 Galibiyet 1 Beraberlik 3 Yenilgi ile 49 Puan ile şampiyon olarak bu yıl Süper Amatör Ligde B grubunda mücadele verecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: 154, Nolu, Kooperatif, Diliskelesi, Spora, Sponsor, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı