Haber Detayı
02 Temmuz 2009 - Perşembe 00:00
 
13 belediye bir arada
İlçe belediyelerinin basın yayın ve halkla ilişkiler birim sorumluları, Büyükşehir ev sahipliğinde bir araya geldi.
GÜNCEL Haberi
13 belediye bir arada

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı, ilçe belediyelerinin basın yayın ve halkla ilişkiler birim sorumlularını önceki akşam bir araya getirdi. Sekapark Otel’de gerçekleştirilen toplantıda, ilçe belediyelerle işbirliğine vurgu yapıldı. 
 
BÜYÜKŞEHİR EV SAHİBİ
 
Yerel seçimlerin ardından ilk kez düzenlenen toplantının ev sahipliğini, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Daire Başkanı Ali Yeşildal yaptı. Birim sorumlularının kendilerini tanıtmasının ardından söz alan Ali Yeşildal, ilk olarak toplantıya iştirak ettikleri için meslektaşlarına teşekkür etti, birlikte yapılabilecek çalışmalar hakkında kendi görüşlerini dile getirdi.
 
 
YENİ VE FARKLI PROJELER

Yeşildal, “Öncelikli olarak birimlerimizin çalışmaları hakkında birbirimizi bilgilendirebiliriz. Yenilik ve farklı projeler hakkında görüş alışverişinde bulunabiliriz. Bu arada çeşitli konularda eğitim seminerleri gerçekleştirebilir, mevcut uygulamalarımız hakkında detaylı olarak sizleri bilgilendirebiliriz” açıklamasını yaptı. Karşılıklı görüş alışverişlerinin gerçekleştirildiği toplantıda ortak kanaat, düzenli olarak bir araya gelmenin çalışmaları olumlu etkileyeceği yönündeydi. Toplantı hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.
Kaynak: (H.D.) - Haber Dilovası Editör:
Etiketler: 13, belediye, bir, arada
Yorumlar
Haber Yazılımı